Sizzling hot online: zagraj za darmo, bez logowania!

sizzling hot online za darmo bez logowania

Praktycznie każda osoba, która miała kiedyś styczność z automatami kojarzy Sizzling Hot online. Gra Sizzling hot online za darmo bez logowania dostępna jest wszędzie, praktycznie na wszystkie urządzenia. Gra ta to również klasyka gatunku, tytuł znany każdemu, nieważne czy dana osoba gra tylko na maszynach stacjonarnych, czy też w kasynach online.

Dlaczego ta gra jest aż tak popularna? Powodów może być naprawdę wiele.

Przede wszystkim gra ta jest naprawdę prosta oraz nie zawiera żadnych nowoczesnych udogodnień. Nie ma tutaj ogromnego jackpota, na próżno jest szukać profesjonalnej oprawy graficznej. Gra nie posiada również praktycznie trybów bonusowych.

Sizzling Hot – Historia Automatu

Dlaczego Sizzling Hot Deluxe jest fenomenem pomimo braku wydawałoby się – podstawowych opcji? 

sizzling hot deluxePrzede wszystkim Sizzling Hot to gra stworzona na tradycyjne automaty, a dopiero potem zaadaptowana na potrzeby rozgrywek internetowych. Sizzling Hot to również swego rodzaju symbol nostalgii oraz powrotu do starych, dobrych czasów. Wszystko to składa się na Sizzling Hot Deluxe, prawdziwą legendę gier automatowych.

Za stworzenie gry odpowiada studio Novomatic Games. Sama gra Sizzling Hot swoją premierę miała 6 Marca 2003 roku. Dzięki naprawdę wysokiej popularności, automat ten szybko doczekał się kolejnych odsłon, co tylko pomogło w zdobyciu popularności przez markę. Dzięki temu, 13 Listopada doczekaliśmy się jej kolejnej (i najbardziej popularnej) odsłony – Sizzling Hot Deluxe. Następnie, 10 Lutego 2010 światło dnia ujrzała gra Sizzling Hot 7, a 8 września – Sizzling 8. Nie można zapomnieć również o sukcesie, jakim odniosło kolejne repozytorium gry, które odsłonę miało 29 kwietnia 2013 roku.

Bonus 4000 PLN + 1000 LV spins

Sizzling hot free?

Tak!

W Sizzling Hot możemy grać całkowicie za darmo, z każdego, dowolnego miejsca. Internet pełny jest witryn internetowych poświęconych tej grze, a swoich sił spróbować może każdy, bez ryzyka utraty pieniędzy. Wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarkę frazę: Sizzling Hot online za darmo bez logowania, i gotowe!

Sizzling Hot Online – Oferta i zasady rozgrywki

Sizzling Hot posiada 5 bębnów oraz pięć płatnych linii. Na przestrzeni czasów gra doczekała się również subtelnych ulepszeń, zwiększając na przykład zakres zakładów od 1-1000 do 1-2000.

Gra oferuje naprawdę soczystą rozgrywkę oraz owocowe nagrody! Wszystko dzięki temu, że motywem przewodnim gry są owoce. Nawet grając w Sizzling Hot online za darmo bez logowania, znajdziemy tam pełno Cytryn, Śliwek, Arbuzów oraz innych, ciekawych i kuszących wygranymi owoców.sizzling hot online

Gra posiada Scatter, a jego symbolem jest żółta gwiazda. Jeśli natomiast mierzymy tylko w wysokie wygrane, otrzymamy je, poprzez ułożenie pięciu płonących liczb „7” w jednej linii. Aktualizowana przez lata gra, doczekała się również opcji podwojenia naszych wygranych. Tak zwana „mini gra” polega na wybraniu jednej z dwóch dostępnych kart. Jeśli mamy szczęście i trafimy na właściwy kolor, nasza wygrana zostanie podwojona. Jeśli nie mamy szczęścia – stracimy całą sumę.

Skończyły się już czasy, kiedy gra ta dostępna była jedynie na stacjonarne automaty. Dzięki postępowi w technice, w Sizzling hot free możemy grać, gdzie tylko chcemy – z dowolnego urządzenia. Może być to komputer stacjonarny, laptop, telefon komórkowy, a nawet tablet. Gra zawsze gwarantuje najlepszą zabawę! Sizzling hot online za darmo bez logowania dostępne jest praktycznie wszędzie!

Podsumowanie

Sizzling Hot Online to jedna z najbardziej popularnych gier dostępnych na rynku. Mająca swój początek w roku 2003, rozwijana była przez lata i doczekała się wielu odsłon. Rozgrywka, pomimo tego, iż bardzo prosta oraz liniowa – dostarcza wielu wrażeń.

sizzling hot freeAutomat przeznaczony jest dla każdego, kto tylko ma ochotę w niego zagrać. Dzięki swojej prostocie, bardzo spodoba się osobom dopiero co zaczynających swoją przygodę z hazardem. Z drugiej strony, gra ta atrakcyjna będzie również dla weteranów, wszystko dzięki nostalgicznej rozgrywce, jaką oferuje.

Scroll Up